Role Street Hostel
Role Street Hostel

ARTILARIMIZ

Sizinle pek bir farkımız yok:
Bir çok şeyden farklı dursakta ,sizlerden bir farkımız yok sonuçta Uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında bir çok hostelde kalmış bizler nasıl bir hostelde kalmak isterdik sorusundan yola çıkarak gönül rahatlığıyla ve keyifle kalabileceğimiz Role Street Hostel’i yarattık. E tabi birazda abarttık.
Bir gezginin  yada hostel sevenin kalmaktan zevk alacağı şekilde  Role Street inşa ettik.

Kaliteliyiz:
İddalı değilmi? Basit olan kalitesiz olmak zorunda değil. Yataklarımızı, ranzalarımızı, klima sistemimizi, vb. kaliteli malzemeler ve markalarla yaptık isim verip ,reklamlarını yapmaya gerek yok

Odalarımız hostel standartlarının üzerinde:
Yatakhanelerimizin yanı sıra çiftlerin kalabileceği özel odalarımız da mevcut. Çift kişilik odalarımızın çoğunda tuvalet ve banyomuz mevcut. Yatakhanelerde ranzaların kenarları duvara bitişik ve geniş bir alana sahip. Yan yana dizilmiş ranzaları geçmişte sevmedik, yerden kazanmak için gelen dostlarımıza da sunmayız

İçten ve samimiyiz:
Yüzlerce kez hostel müşterisi olarak seyahat ettiğimiz için kendimizi sizden biri olarak görüyoruz.
Ve oralarda neler eksik biliyoruz biz bu eksikleri farklılıklarla kapatıyoruz.

Eğlenceliyi ve paylaşımcıyız:
Bizler işletmeci değil sizlerle dost olmak istiyoruz. Sizinle paylaşabileceğimiz sizden öğrenebileceğimiz çok şey var. Bizimde size anlatacaklarımız var.

Lokasyonumuz Fevkalade :
Fevkalade  bir konuma sahip Role Street,Antalya Kaleiçi’nin sınırında orman içindeki Karaalioğlu Parkı’ndayız. Kaleiçinin hem içinde, hem dışındayız. Eğlenmek , dans etmek için 5 dakika sonra kale içi gecesi yada Huzurlu bir uyku için ise mükemmel bir park içerisinde sadece kuş sesleri eşliğinde rüyalarda  seyahat edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 otobüs ile ulaşım vardır. Şehrin tam merkezinde ve şehrin her yerinden ulaşım imkanı mevcut.


Denize çok yakınız:

Antalya körfezini en güzel gören  Karaalioğlu parkı falezlerine Mermerli plajına5 dakikada yürüyerek, Konyaaltı plajı 10dk tramvay ile,lara plajına 20 dk otobüs ile gidebilirsiniz.

 

Tarihin içindeyiz:
Antalya içerisindeki tarihi mekanların bir çoğu hostelimize yürüme mesafesindedir. Zaten bütün seyahat acentaları bulunduğumuz yere turlar düzenliyor.

Doğayla iç içeyiz:
500m2 bahçemiz var. Antalya’nın en güzel parklarından birinin içinde olmanın yanı sıra yaşlı çınar, palmiye, ceviz ve birbirinden güzel. ağaçlarla ve yeri çimle kaplı  500m2 bahçemiz var.

Sanatla yaşıyoruz:
Biz, çevremiz ve günlük konuklarımızın bir bölümü sanatla nefes alan insanlar. Duvarlarımıza bir şeyler çizen ya da farklı sanat üretimlerinde bulunan arkadaşlarımıza hayır demiyoruzJ Sadece kaliteli müzikler çalmaya gayret ediyoruz.

Kahvede abarttık:
Kafemizde üçüncü dalga kahve konseptinde hizmet veriyoruz. Kahvelerimiz specialty kahve puanına sahip, single origin kahvelerdir. Kaliteli espresso makinemizin yansıra, Hario, Siphon,

Kaliteli bir mutfağımız var:
Allollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanı şıra güzel bir kahvaltı sunuyoruz. Yemek ve atıştırmalık menümüz kaliteli ve lezzetli atıştırmalıklar sunuyoruz.

Bisikleti seviyoruz

Türkiye’nin en iyi bisiklet yoluna sahip Antalya’yı en iyi keşfetme yolu da bisikletle yapılacak geziler.
Kiralayabileceğiniz en iyi bisikletlere,hatta yoruluyorsanız elektrikli bisikletlere, grup halinde gezmek isterseniz 12 kişilik bisiklete sahibiz.

Eğleniyoruz,öğreniyoruz
Özel etkinliklerle sosyal hayatı kimi zaman öğretici kimi zaman  dinlendirici kimi zamanda eğlendirici etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

EKSİLERİMİZ

100% kurumsal ve profesyonel olmamız mümkün değil:
Hostelimizi ve kafemizi olabilecek en iyi şekilde yönetmeye çalışıyoruz. Ancak biz de genelde orda yaşıyoruz. Kurumsallık ve ticari yaklaşım mizacımıza pek uygun değil. Eksiğimiz, hatamız arada mutlaka çıkabilir. Gidip hemen booking.com, trip adviser, vb. yorum yapmayınJ  Sınıftaki sevilmeyen çocuklar gibi.Gelin ilk önce bize söyleyin, çözümü varsa çözeriz

Ekonomiğiz ama en ucuz değiliz:
Kaliteyle en ucuz olmak maalesef mümkün değil. Ayrıca en ucuz olup ziyaretçilerimizi rahatsız edebilecek en ucuz kitleyi hostelimize toplamak istemiyoruz. Yanlış anlaşılmasın hayat felsemizde ulus, din ve cinsel tercih ayrımcılığına sıfır tolerans vardır.

Bahçemizde daha çok iş var:
Bahçemize sanatı henüz taşıyamadık ve daha yapılması gereken birkaç şey daha var, 2016 yılında daha da güzel bir bahçe hedefliyoruz. Ayrıca henüz kullanıma açmadığımız terasımız için de benzer planlarımız var.


Duş ve tuvalet alanları az biraz küçük:

Ölçtük biçtik büyük alanlı tuvalet ve banyo olayını bir türlü çözemedik. Abartmayalım o kadar da küçük değil. İri kıyım arkadaşlarımızla denemeler yaptık, bir problem yok. Hostellerin büyük çoğundan daha iyiyiz. Ayrıca kaliteli ve bakımlıdırlar.